به سامانه جلسات مجازی آرنگ خیلی خوش آمدید

برای عضویت در سامانه ، لطفا کلیه قوانین ومقررات را به‌ دقت مطالعه فرماييد.

عضويت در سامانه به مفهوم اطلاع و پذيرفتن کليه قوانین سامانه مي‌باشد. سامانه مدیریت و برگزاری جلسات مجازی (وبینار) ، در قبال محتوا و مطالبی که توسط برگزارکنندگان و موسسات آموزشی در وبینارها منتشر می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

قوانین و مقررات برگزار کنندگان :

 1. برگزارکننده جلسه مجازی(وبینار) موظف است کلیه‌ی قوانین و ضوابط بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام آماده سازی محتوای جلسه مجازی (وبینار) رعایت کند و مسئولیت محتوای تولید شده در هر وبینار برعهده‌ی مدیر و برگزارکننده‌ی جلسه مجازی(وبینار) است و شرکت هیچ مسئولتیتی بابت محتوای آن ها ندارد .
 2. شرکت با بررسی جلسات مجازی (وبینار) ایجاد شده و جمع آوری گزارش های کاربران ، سعی می کند محتواهای خارج از چهارچوب قوانین و ضوابط بین المللی و جمهوری اسلامی ایران را پایش و در صورت مغایرت حذف کند.
 3. شرکت با بررسی جلسات مجازی (وبینار) ایجاد شده و بررسی های موردی در هر جلسه ، می تواند شرکت کننده هایی که قوانین و مقررات جلسات را رعایت نکنند را از جلسه مجازی(وبینار) حذف کند و شرکت کننده و برگزار کننده هیچ گونه حق اعتراضی در این زمینه ندارند .
 4. در صورتی که برای برگزاری جلسه مجازی(وبینار) از پشتیبان استفاده نمی نمایید ، حتما بایستی شماره تماس کارشناس سازمان خود را در اختیار فراگیران (شرکت کنندگان) قرار دهید تا فراگیرانی که در جلسه مجازی(وبینار) شما شرکت می نمایند، در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوالاتی در خصوص حضور در جلسه بتوانند با شما تماس بگیرند. شماره تماس شخصی که به عنوان پشتیبان جلسه مجازی(وبینار) در اختیار کاربران قرار می دهید باید در دسترس باشد و به همه تماس های کاربران پاسخ گو باشد.
 5. تا زمانی که پرداخت جلسه مجازی(وبینار) تکمیل نشده باشد ، تعیین شرکت کنندگان در جلسه مجازی(وبینار) فعال نخواهد گردید .
 6. تا زمانی که پرداخت جلسه مجازی(وبینار) نهایی نشده باشد ، امکان حذف جلسه مجازی(وبینار) انتخابی امکان پذیر می باشد . پس از پرداخت نهایی ، امکان تغییر زمان جلسات و تعداد افراد شرکت کننده وجود ندارد و هزینه پرداخت شده قابل بازگشت یا انتقال به جلسه مجازی(وبینار) دیگر نمی باشد .
 7. برگزار کننده موظف می باشد تا پیش از برگزاری جلسه مجازی(وبینار) از کیفیت اینترنت، صدا و تصویر سخنران جهت برگزاری جلسه اطمینان حاصل نماید تا جلسه مجازی(وبینار) با کیفیت مناسبی برگزار شود.
 8. اگر جلسه مجازی(وبینار) شما بنا به دلایلی همچون بیماری، قطعی برق و اینترنت و حوادث غیرمترقبه در روز مقرر و زمان تعیین شده برگزار نشد، پس از تایید شرکت ، تاریخ و زمان جدید برای برگزاری جلسه مجازی(وبینار) اختصاص داده خواهد شد.
 9. در صورتی که برای جلسه مجازی(وبینار) ثبت نامی داشته باشید، اما در روز برگزاری جلسه مجازی(وبینار) هیچ شرکت کننده ای حضور نداشته باشد، هزینه جلسه مجازی(وبینار) عودت داده نخواهد شد .
 10. در صورتی که برگزارکننده خواستار لغو جلسه مجازی(وبینار) خود است موظف به اطلاع رسانی به همه شرکت کنندگان حداقل 24 ساعت قبل از زمان برگزاری و همچنین هماهنگی با شرکت برای تغییر زمان جلسه می باشد .
 11. در صورتی که برگزارکننده قصد تعویض تاریخ جلسه مجازی(وبینار) را داشته باشد و پس از یک هفته تاریخ جدید تعیین را مشخص نکند، وبینار به صورت خودکار غیر فعال و هزینه پرداخت شده عودت داده نمی شود.
 12. در صورتیکه جلسه مجازی(وبینار) ،دارای ضبط جلسه باشد (هزینه آن پرداخت شده باشد) ، حداکثر تا ۱۴ روز پس از برگزاری در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت. ویدئوی وبینار تا ۱۴ روز پس از قرار گیری در پنل کاربری تان قابل مشاهده و دانلود است و پس از گذشت ۱۴ روز امکان دسترسی به جلسات ضبط شده وجود ندارد .
 13. از هر زمانی که جلسه مجازی(وبینار) تعریف گردیده است ، مدت زمان جلسه مجازی(وبینار) محاسبه خواهد شد. ادامه زمان جلسات با هماهنگی میسر می باشد .

قوانین و مقررات شرکت کنندگان (فراگیران ):

 1. شرکت کنندگان فقط از طریق پنل کاربری خود وارد سامانه شده و از آن طریق وارد جلسه مجازی(وبینار) خود می گردند .
 2. شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید
 3. بلافاصله بعد از ثبت نام در جلسه مجازی(وبینار) یک ایمیل یا پیام کوتاه (sms) که شامل راهنمای حضور در جلسه مجازی(وبینار) و سایر اطلاعات تکمیلی می باشد به شماره موبایلی که با آن ثبت نام شده اید ، ارسال می شود. حتما این ایمیل را مطالعه نمایید تا برای ورود به جلسه مجازی(وبینار) با مشکلی مواجه نشوید.
 4. تنظیمات مربوط به صدا و تصویر کامپیوتر می بایست توسط خود شرکت کنندگان تنظیم گردد و شرکت پاسخگوی تک تک شرکت کنندگان در این زمینه نخواهد بود . (مراجعه به راهنماهای سامانه )
 5. شرکت کننده در جلسه مجازی(وبینار) موظف است کلیه‌ی قوانین و ضوابط بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام حضور در جلسه مجازی (وبینار) رعایت کند و مسئولیت موارد بیان شده در هر جلسه مجازی(وبینار) برعهده‌ی مدیر و برگزارکننده آن جلسه می باشد و شرکت هیچ مسئولتیتی در این حوزه ندارد .
 6. شرکت با بررسی جلسات مجازی (وبینار) ایجاد شده و بررسی های موردی در هر جلسه ، می تواند شرکت کننده هایی که قوانین و مقررات جلسات را رعایت نکنند را از جلسه مجازی(وبینار) حذف کند و شرکت کننده و برگزار کننده هیچ گونه حق اعتراضی در این زمینه ندارند .